Asfaltohet rruga Buzovik-Kolisht

Në kuadër të projekteve infrastrukturore dhe përmirësimin e gjendjes rrugore  në zonat rurale të komunës së Vitisë, është asfaltuar sot rruga Buzovik-Kolisht, që kap një gjatësi prej 2 kilometrash, njofton Komuna e Vitisë.
 
Realizimin e këtij projekti e ka vizituar sot edhe kryetari i komunës së Vitisë Sokol Haliti, i shoqëruar edhe nga kryesuesi i Kuvendit Komunal Naim Pira.

Ngjarja paraprake

Navalny: BE-ja duhet t’ua ndalojë hyrjen oligarkëve rusë

Ngjarja e ardhëshme

Fustani nuk i rrin në trup Fifit pasi u dobësua

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian