Asesi mos i humbisni fotot e reja të Demi Rose, janë ‘përvëluese’

Ajo është bërë një sensacion në Instagram për shkak të linjave të saj të famshme.

Dhe Demi Rose sërish ngriti pulset kur është paraqitur në një fotosesion të ri për këtë javë./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Arteta i del në mbrojtje Lenos, pas gabimit trashanik ndaj Rapid Vienna

Ngjarja e ardhëshme

Përplasja kryeministër-president/ Malaj: Meta ‘politikan race”, Ramës i ka humbur edhe batuta

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian