Artani ia kap të pasmet Stresit të veshur si femër

Stresi dhe Getinjo sonte realizuan sfidën e Big Brother ku u veshën si “Drag Queen”.

Pas tyre njëjtë ka vepruar edhe banori tjetër Artani.

Me një paruke në kokë ai ka thënë se u solidarizua me kolegët e tij.

Ndërsa ka përqafuar Stresin, ai ka shfrytëzuar rastin t’ia prek edhe prapanicën në formë tallje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Besnikja e Putin feston ditëlindjen e 47-të, publikohen fotot e ‘çuditshme’ dhe vulgare të zëdhënëses ruse

Story i radhës

Man City beson se Bellingham do t’i bashkohet atyre

Të fundit nga

Partizani mposht Lubotenin

Partizani ka mposhtur Lubotenin në përballjen e vlefshme për xhiron e gjashtë të Ligës “Gjergj Kastrioti”,

AlbanianMacedonianEnglish