Artani e nis ditën duke veshur bluzën me emblemën e UÇK-së

Artan Thaqi e ka nisur ditën duke veshur një bluzë që kishte fanellën e UÇK-së.

Ai u përshtat me këngën “Mora fjalë” të Shkurte Fejzës që u lëshua në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova për t’i zgjuar të gjithë banorët.

Ndiqni momentin në videon e mëposhtme.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

“Efekte shkatërruese dhe sëmundje”, trondisin ekspertët me të dhënat e fundit: Ja vlerat rekorde që do arrijnë temperaturat

Story i radhës

Kroos nuk ka asnjë dyshim!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish