Artan Etemi deklarohet pas përplasjes me sigurimin e Spitalit të Tetovës

Drejtori ekonomik i Spitalit të Tetovës, Artan Etemi është deklaruar pas rastit ku ai u sulmua nga sigurimi i Spitalit në shkallët e Spitalit.

Etemi mohon se ka pasur përplasje fizike, por vetëm verbale ndërkaq shton se se për të njëjtat është informuar edhe SPB Tetovë.

Potencon, se ai dhe partia nga e cila vjen, Lëvizja BESA nuk do të lejojnë veprime antiligjore dhe se do t’u shërbejnë qytetarëve, kurse rastet e tilla i vlerëson si përpjekje për ta frikësuar në realizimin e këtij misioni.

Ngjarja paraprake

Bekteshi – Bazdnikin: RMV dhe Federata Ruse kanë potencial të madh për thellimin e bashkëpunimit ekonomik

Ngjarja e ardhëshme

Turpi i Serbisë, këta janë tifozët e lidhur me kriminelët, rrethohen stadiumet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian