Arta vjen me veshjen e ngushtë nga seti i ri fotografik

16:17 | 17 Prill 2021

Foto: Instagram

Arta ka pozuar mjaft joshëse për Instagram.

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet me veshjen e ngushtë e cila i theksonte gjoksin e bujshëm asaj, shkruan lajmi.net.

Ajo u paraqit e veshur me rroba që ishin mjaft me stil, teksa pozonte për kamerën kështu duke reklamuar pasuritë trupore.

Ajo njihet edhe për format trupore që posedon, teksa nuk ngurron t`i shfaq ato pothuajse asnjëherë.

Fotografitë e publikuara u pëlqyen mjaft shumë nga ndjekësit ku në fokus ishin gjoksi dhe grimi interesant./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Partia Demokratike firmos aktmarrëveshjen me Sindikatat e Pavarura Shqiptare/ Paloka tregon çfarë përfshin

Ngjarja e ardhëshme

Sanohet defekti tek Bregu i Diellit, rikthehet energjia

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian