Arta Bajrami lanson duetin me Don Arbas “Halita”

Don Arbas dhe Arta Bajrami kanë sjellë projektin e ri muzikor.

Ashtu siç kishte paralajmëruar, Arta Bajrami ka lansuar këngën e re me titull “Halita”.

Për tekstin e kësaj kënge u përkujdes MUMA, ndërsa producent është Don Arbas.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Arta Bajrami dhe Don Arbas.

Ngjarja paraprake

Dëborë edhe diell, zbuloni ditën që pritet stuhia

Ngjarja e ardhëshme

Pirlo: Përgjigja e duhur, Arthur i shkëlqyer. Më kërkoi diçka kur folëm

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian