Arsyeja qesharake pse ndeshja mes Zvicrës dhe Lituanisë u vonua

Arsyeja qesharake pse ndeshja mes Zvicrës dhe Lituanisë u vonua për disa minuta!

Ndeshja mes Zvicrës dhe Lituanisë ka filluar 10 minuta me vonesë për shkak te një incidenti “qesharak”.

Starti i ndeshjes mes Zvicrës dhe Lituanisë u vonua sepse delegatet e UEFA-s kishin indentifikuar një problem me portën ku u vërejt se ishte 10 CM me e lartë se sa duhet të jetë.

Duket se edhe Zvicra mund të bëjë lëshime ndonjëherë.

Ngjarja paraprake

Podujevë: Shkon në mbi 420 numri i rasteve aktive me koronavirus

Ngjarja e ardhëshme

45 minutat e para ndaj Kosovës, ja çfarë ka bërë Ibrahimoviç

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian