Arsenali po rivalizohet

Arsenali do të synojë të vazhdojë me fitore në sezonin e ri teksa do të përballet të hënën me Crystal Palacen.

Gunners udhëtojnë në Selhurst Park pasi kanë mposhtur Nottingham Forest në ndeshjen e tyre hapëse të edicionit 2023/24.

Ndërsa ata nuk janë në aksion këtë fundjavë, kjo i jep Arsenalit kohë për të bërë më shumë punë në tregun e transferimeve.

Arsenali thuhet se ka bërë një tentim të ri për sulmuesin e Barcelonës,Ansu Fati.

Sulmuesi spanjoll duket se do të largohet nga Katalunia këtë verë pasi nuk është në planet e Xavit.

Sipas raportimeve në Spanjë, Topçinjtë kanë hapur bisedimet me përfaqësuesin e tij Jorge Mendes dhe do të ishin të interesuar ta merrnin atë në Emirates Stadium këtë verë. Fati do të ishte i hapur për t’i dhënë lamtumirën Barcelonës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sipas ekspertëve, gratë që tradhtojnë më shumë kanë këto profesione

Story i radhës

Mickoski: Na kanë imponuar konteste artificiale me fqinjët tanë! Kërkojmë garanci për identitetin dhe pako socio-ekonomike nga BE

Të fundit nga