Arsenali pëson gol

Aston Villa i ka realizuar Arsenalit.

Skuadra e Dean Smith realizoi qysh në minutën e parë të sfidës.

Ishte Bakaye Traore ai që kaloi Gabriel dhe Soares sikur të mos ishin asgjë për të asistuar më pas tek Watkins i cili goditi dhe shënoi në portën e “Gunners” pas devijimit nga Holding.

Portieri debutues Matthew Ryan nuk pati gjasë ta priste goditjen që ndryshoi drejtim.

Default thumbnail
Ngjarja paraprake

Erdoğan: Do ta bëjmë vendin tonë një nga 10 ekonomitë më të mëdha në botë

Ngjarja e ardhëshme

Vaksinat dhe vendet e pasura, OBSH: Është shtuar pabarazia dhe rrezikohet procesi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian