Arsenali kërkon mbrojtësin e Barcelonës

Arsenali kërkon mbrojtësin e Barcelonës!

Skuadra londineze si duket është pajtuar me faktin që do ta humbasë mbrojtësin Hector Bellerin, dhe po shikon që në marrëveshje të përfshihet edhe Junior Firpo, raporton “football.london”.

Bellerin raportohet se do të rikthehet tek ish-skuadra e tij Barcelona, dhe Arsenal po kërkon përfshirjen në marrëveshje të Junior Firpo si zëvendësues i spanjollit.

Bellerin është “produkt” i akademisë së Barcelonës, ndryshe e njohur edhe si La Masia, dhe si duket spanjolli do të rikthehet në vendlindje në fund të sezonit.

Ngjarja paraprake

Edhe një deputet ndahet nga koalicioni “Mundemi”

Ngjarja e ardhëshme

“Ajo tha po!”- Chloe Ferry fejohet me aktorin e famshëm 33 vite më të madh se ajo

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian