Arsenal – Fulham, ky është vendimi për Granit Xhakën

Arsenali dhe Fulhami kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Ligën Premier.

Topçinjtë janë nikoqir të rivalëve lokal të Fulhamit në ndeshjen e vlefshme për javën e 32-të, takim që do të zhvillohet në Emirates nga ora 14:30

Trajnerët e të dyja skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme, ku te vendasit Granit Xhaka luan titullar.

Arsenal: Ryan; Bellerin, Holding, Gabriel, Xhaka; Elneny, Ceballos; Saka, Smith-Rowe, Martinelli; Lacazette;

Fulham: Areola; Andersen, De Cordova-Reid, Adarabioyo, Calvaeiro, Lemina, Lookman, Maja, Anguissa, Robinson, Aina.

Ngjarja paraprake

Bardheblutë janë shumë larg kreut

Ngjarja e ardhëshme

Micevski: Si t’i bindim qytetarët, kur LSDM dhe BDI po shkelin masat

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian