Arsenal dhe PSG në garë për Javi Serrano

Arsenal dhe PSG-ja janë duke punuar që të kompletojnë transferimin e talentit të Atletico Madridit, Javi Serrano.

Sipas Todo Fichajes, dy klubet e mëdha janë në dijeni të talentit të madh të lojtarit, andaj e duan në skuadër.

Arsenal dhe Atletico janë duke shikuar nga afër situatën dhe gati t’i japin lojtarit mundësi në ekipin e parë.

Serrano që së fundmi rinovoi deri më 2026 me Atleticon mund të largohet ngase nuk është aspak i kënaqur me trajnerin Diego Simeone.

Në rast që vërtet do largohet, atëherë Atletico do kërkojë një vlerë të lartë, ngase Serrano është ndër lojtarët më të talentuar.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Shuhet zjarri në fshatin Nec të Gjakovës, me ndihmën e zjarrëfikësve dhe policiës

Ngjarja e ardhëshme

Një vaginë e shëndetshme varet edhe nga ushqimet që konsumoni

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian