Arrin në Milano ylli i Chelseat, pritet zyrtarizimi i tij

Fikayo Tomori ka arritur në Aeroportin e Milanos ku pritet të bëjë testet mjekësore dhe më pas të zyrtarizohet si transferimi më i ri në klub.

Tomori ka arritur në Milano, për të kompletuar transferimin e tij tek “Rossonerët”.

Trasferimi i tij u bë në formë huazimi deri në qershor me mundësi blerje për një shifër rreth 25 milionë euro.

Tomori do të jetë transferimi i dytë i Milanit pas Mario Mandzukic, i cili u transferua më parë gjatë javës si transferim i ri.

Ngjarja paraprake

Faturat e energjisë elektrike deri në maj do të jenë më të lira

Ngjarja e ardhëshme

Malisheva gjatë kësaj jave në zonën e verdhë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian