Arrin 2 milionë ndjekës në Instagram, Luana shpërblen fansat me dhuratë

Luana thotë se nuk kishte se si të përfundonte më mirë ky vit.

Moderatorja Luana Vjollca, mbrëmë shënoi dy milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo me këtë rast zgjodhi që t’i shpërblejë fansat, duke ua dhënë mundësinë që tre ndjekësve që të festojnë ditëlindjen bashkë me të.

Luana tregoi rregullat e lojës, ndërsa tha se fituesit do të shpallen më 15 janar.

KY ËSHTË POSTIMI I PLOTË I LUANËS, PA NDËRHYRJE:

“U beme shume… 2 MILION real, pikerisht per kete arsye dua te bej dicka reale per ju.

Do e bejme si nje forme tjeter
GIVEAWAY “shpirteror” 

Do zgjedh 3 nga ju per ta festuar ditelindjen tuaj bashke me mua!

 Beni tag veten ose shoqen/shokun dhe une do perzgjedh ne menyre krejt rastesore 3 persona, te cilet ditelindjen e tyre do e festojne me mua duan sduan, taksirat 

 Patjeter qe ju dhe shoqja/shoku duhet te me keni follow mua qe ta di qe me doni fort e keni qejf te festojme bashke!!!

 Loja fillon tani, fituesit shpallen me dt 15 Janar!

Ps. Jam ne nje ngarkese shume voluminoze xhirimesh sepse ju meritoni me shume se kaq!
Ju dua, L”.

Ngjarja paraprake

Studimi/ 5% e popullsisë në Wuhan ka qenë të infektuar me Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Në këto vende s’do të ketë rrymë sot

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian