Arrestohet një 36-vjeçar në Koçan, kapet me lëndë narkotike

MPB ka bërë të ditur se në Koçan është arrestuar një 36-vjeçar tek i cili janë zbuluar lëndë narkotike.

“Sot (23.03.2022) në orën 02:00 në rrugën “Ivan Ivanov-Balash” në Koçan policia ka arrestuar A.I. (36) nga Koçani, për shkak se tek i njëjti janë zbuluar dhe konfiskuar heroin”, njoftojnë nga MPB.

Ai është dërguar në stacionin policor dhe me të është zhvilluar bisedë informative.

Nga ajte thonë se pas dokumentacionit të rastit do të ngritet kallëzim përkatës.

Story i mëparshëm

Arrestohet 50-vjeçari nga Gostivari, transportonte dru pa leje përkatëse

Story i radhës

Pak para mesnate, plaçkitet një laborator në Kumanovë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish