Arrestohet dileri i drogës në Tetovë

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se ka arrestuar një diler të drogës në Tetovë.

“Sot, (05.08.2021) në ora 15.50 në pikëpagesën në Zhelinë nga ana e policëve të Sektorit për tregti të paligjshme me drogë në kuadër të SPB Tetovë, është privuar nga liria B.K. nga Tetova. Gjatë kontrollit te ai është gjetur dhe marrë mbi 100 gram kokainë dhe pako me hashash. Ai është arrestuar dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të shqiptohet kallëzim përkatës”, thuhet në njofton TV21.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

Gjykata e Prishtinës vendos për të dyshuarin që vodhi para e gjësende me vlerë

Ngjarja e ardhëshme

Dafina Zeqiri ka gati një tjetër bashkëpunim me artisten e famshme shqiptare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian