Arrestohet biznesmeni Orce Kamçev

Biznesmeni Orce Kamçev është arrestuar mëngjesin e sotëm dhe është dërguar në Stacionin Policor-Karposh, konfirmojnë për MIA burime nga Ministria për Punë të Brendshme. Ai sot do të paraqitet para gjykatësit, ndërkohë raportohet se ai është përgatitur për arratisje. Kamçev është i dyshuar në rastin “Perandoria”.

Burimi: alsat.mk

Ngjarja paraprake

Biblioteka e qytetit të Mitrovicës do të furnizohet me libra dhe laptop

Ngjarja e ardhëshme

Trajneri i Legias është 'i çuditshëm' me shqiptarin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian