Arrestohet 37 vjeçari nga Shkupi, i konfiskohet një sasi e marijuanës

Mbrëmë policia e Shkupit ka arrestuar 37 vjeçarin D.G. nga Draçeva. Sipas njoftimit të policisë gjatë bastisjes në shtëpinë e të lartpërmendurit të kryer në bazë të urdhrit gjyqësor është gjetur dhe konfiskuar një sasi e marijuanës dhe një matëse.

Personi në fjalë është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

Ngjarja paraprake

"Rriten me 40 për qind rrëmbimet në Gjirin e Guinesë"

Ngjarja e ardhëshme

Aksion policor në disa lokacione, kapen trafikantë të emigrantëve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian