Arjola shkëlqen në fotot e fundit

Aktorja dhe njëra nga Big Brother Albania VIP, Arjola Demiri është parë e ndryshe në disa foto që ka postuar në Instagram

Ajo ka veshur një fustan të gjelbër të çelur me shumë xixa teksa ka një makeup tepër të rëndë që e bënë atë që të duket si një nuse.

“Sezoni i Dragoit”, ka shkruar ajo, duke mos treguar se për çka është fjala, për ndonjë film apo për ndonjë Vit të Ri kinez.

Ndryshe, këto ditë Arjola është parë duke kaluar pushimet në Kosovë, konkretisht në Brezovicë. 

Image

Arjola Demiri

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​Gjermania shqyrton pezullimin e mbylljes së termocentraleve me qymyr

Story i radhës

A do të jetë ky vit i Manchester Cityt?

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish