Ariu vrapon nëpër rrugët e Manastirit

Në rrjetet sociale qarkullon video ku shihet një ari duke vrapuar në qytetin e Manastirit. Portalet lokale shkruajnë se ariu është xhiruar mbrëmë rreth orës 00.30 në lagjen “Livadhet Bukovski” në Manastir.

Ariu shihet se ka zbritur në qytet, ndërsa qytetarët thonë se shpesh kanë probleme të njëjta dhe se shpesh raportojnë për dëme të shkaktuara nga arinjtë.

Më poshtë keni videon ku shihet ariun duke vrapuar nëpër lagje.

YouTube video

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

BE vendos afat për zgjidhjen e kontestit në mes Shkupit dhe Sofjes

Story i radhës

A po kërkon VMRO vetëm zgjedhje apo janë të tjera agjenda të kësaj partie në këto momente delikate?!

Të fundit nga