Ariana Grande i dhuron Kim Kardashian linjën e saj të bukurisë mes romancës me Pete Davidson

Duket se Ariana Grande nuk ka mëri ndaj ish-it të saj, Pete Davidson.

Super ylli i popit i dhuroi të dashurës së re të ish-të fejuarit të saj, Kim Kardashian, një kuti me produkte të mira nga linja e saj e kozmetikës e lansuar së fundmi, REM Beauty .

Themeluesja e Skims padyshim që e vlerësoi gjestin, pasi ajo ndau imazhe të dorëzimit special në Instagram Story, duke u siguruar që të etiketonte si Grande ashtu edhe markën.

Këngëtarja 28-vjeçare i dhuroi gjithashtu produktet e reja Chrissy Teigen, disa njohësve të bukurisë në TikTok dhe shoqes së saj prej shumë kohësh, Elizabeth Gillies.

Grande dhe Kardashian, më parë pozuan së bashku në MTV Video Music Awards 2016. Në vitin 2017, Kardashian solli vajzën e saj, North West, në turneun “Dangerous Woman” në Forum.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kremlini la të hapur opsionin e përdorimit të armëve bërthamore, ky është reagimi i SHBA

Story i radhës

Sot fillon shitja e biletave edhe në tetë qytete tjera

Të fundit nga

Partizani mposht Lubotenin

Partizani ka mposhtur Lubotenin në përballjen e vlefshme për xhiron e gjashtë të Ligës “Gjergj Kastrioti”,

AlbanianMacedonianEnglish