Ardit Çuni sot feston 25 vjetorin e lindjes

Këngëtari, Ardit Çuni sot ka ditëlindjen.

Ai feston 25 vjetorin e lindjes

Në Instagramin e tij ka publikuar video dhe fotografi nga festa e organizuar mbrëmë ku të ftuara ishin edhe protagonistët e emisionit ‘Përputhen’.

Arditi, është një artistët e estradës i cili njihet me veçantin e zërit të tij dhe shumë projekte muzikore arrin t’i shndërroj në hite.

Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Safet Bajri kërkon lirim të parakohshëm, Gjykata e Tiranës shpall mos kompetencë

Ngjarja e ardhëshme

Dënim gjobë ndaj të pandehurit Z.E për vepër penale konflikt interesi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian