Ardijan Muça me pyetje interesante për qytetarët e Çairit (FOTO)

Drejtori i ndërmarrjes Parqe dhe gjelbrime Ardijan Muça me pyetje interesante për qytetarët e Çairit

Ai në faqen e tij zyrtare në Facebook shkruan

A ju pëlqejn lulet në rrethrrotullimin e ri në Çair? 🌸🌼🌺

Kësaj bukurie nuk i rezistoi as kryetari Visar Ganiu, andaj na befasoi këndshëm me ardhjen e tij. Faleminderit!

*

Ngjarja paraprake

Serbët që e hoqën flamurin shqiptar në Koshare u paraqitën si gazetarë amerikanë në Junik

Ngjarja e ardhëshme

Maliqi: Presioni i qeverisë ndaj medias është alarmant, për marrjen e pushtetit janë gati të bëjnë viktima

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian