Ardiani poston fotografi tjera me Jasminën

Jasmina Kadriu ka fituar përsëri vëmendjen e mediave.

Kjo pasi ajo do të jetë modele në klipin e ri të Ardian Bujupi.

Kënga titullohet “U tranova” dhe është në përgatitje e sipër, madje pjesë e saj janë disa skena të nxehta.

Pas kësaj është përfolur së dyshja janë në lidhje dashurie.

Mirëpo, fotot e fundit të postuara nga Ardiani thonë tjetër gjë. Ai ka nxjerr disa skena nga klipi i ri ku në to është Jasmina.

“Tranova” mbanë titullin kënga më e re e Ardianit që do ta lansojë me 1 prill

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Mbi 3 milionë njerëz kanë ikur nga Ukraina

Story i radhës

Prishtina në presion të Ballkanit! Boshnjaku: Ndeshjen e nesërme e vlerësojmë si jetike 

Të fundit nga

Partizani bind

Partizani bind në transfertën e Dinamo City, të cilën kampionët e fituan me rezultatin 1-3 në