Ardian Bujupi zbulon planet për projektet e reja

Këngëtari ka zbuluar nëse ka në plane të afërta një album të ri.

Këngëtari Ardian Bujupi është emër shumë i suksesshëm në tregun shqiptar dhe jo vetëm.

Artisti, së fundi i është përgjigjur pyetjeve të fansave, të cilët dëshirojnë të dinë më shumë për planet e tij në muzikë.

Një prej tyre i shkruan “A ke planifikuar tashmë një album të ri?”, kurse përgjigja e tij ishte “Ndoshta një mixtape më 2021”.

Mbetet të shihet se çfarë do të përgatit këngëtari për fansat e tij vitin e ardhshëm, teksa kujtojmë se kënga e fundit nga Ardiani është “Juliet”. 

Image
Ngjarja paraprake

Turqia raporton 1.693 raste të reja me COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

HRW: Regjimi i Assadit dhe Rusia kryen krime lufte në Idlib

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian