Ardian Bujupi tregon se në cilën gjuhë vjen projekti i ri muzikor

Këngëtari shqiptar ka zbuluar se po sjell një projekt të ri.

Këngëtari i njohur shqiptar Ardian Bujupi është ndër më të dashurit.

Ai ka qenë mjaft aktiv me projekte muzikore të ndryshme derisa edhe së fundmi ka lajmëruar se kënga e re është rrugës.

Përmes një bashkëbisedimi me fansat në rrjete sociale një fans e pyeti atë se në çfarë gjuhe po vjen kënga e re.

“Kënga e radhës në shqip?”, shkroi ndjekësi.

Ndërsa Ardiani u përgjigj se projekti i ri muzikor do të jetë gjusmë shqip dhe gjysmë gjermanisht.

Image
Ngjarja paraprake

Etiopia filloi me vaksinimin kundër COVID-19

Ngjarja e ardhëshme

SHBA/ Ndryshimi i orës diellore, nesër e diel 14 Mars, lëvizin akrepat përpara 1 orë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian