Arbenita Ismajli rikthen imazhet e ëmbla me Feron

Arbenita Ismajli është ndër modelet e njohura, që karrierën e ka përqendruar në Londër.

Përpos kësaj sfere, bukuroshja ka kohë edhe për të dashurin e saj dhe njëherësh reperin, Fero.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Ismajli është shfaqur në krahët e partnerit.

Image

Dyshja janë parë duke marrë poza në makinë, ndërsa shihen të veshur me veshje unike.

Vlen të përmendet se ka disa kohë që modelja nuk është shfaqur me artistin, kurse tani imazhet nuk kanë të ndalur.

Ndërkaq, Fero ende mbetet i shkëputur nga rrjetet sociale, për disa muaj me radhë. 

Image

 

Ngjarja paraprake

Gjykata e Lartë e Pensilvanisë hedh poshtë padinë që sfidonte zgjedhjet

Ngjarja e ardhëshme

Goqi e pandalshme në fitoren e Shqiponjës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian