Arben Taravari 50 mijë euro për dreka e darka, nuk e ndal as pandemia (DOKUMENT)

Komuna e Gostivarit ka harxhuar një shumë të majme për dreka dhe darka në disa nga restaurantet e këtij qyteti.

Në fotografitë e mëposhtme do t’i shihni shumat të cilat komuna e Gostivarit ka lëshuar për restorantet, në të cilat kreu i kësaj komune Arben Taravari me sa duket me mjetet e komunës i ka kryer edhe nevojat familjare dhe partiake.

Të habit fakti se Taravarin nuk e ka ndalur as pandemia, ku qytetarët përballen me vështirësi të shumta ekonomike.

Ngjarja paraprake

Basha tha se nuk do jetë kurrë në qeverisje me Ramën/ Reagon Kryeministri

Ngjarja e ardhëshme

Vdes trajneri në moshën 51-vjeçare

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian