Arb Manaj nga minuta e parë ndaj Adana Demirspor

Sot me fillim nga ora 11:30, do të zhvillohet takimi ndërmjet Keciorengucu dhe Adana Demirspor, duel ky në kuadër të Ligës së parë turke.

Nga minuta e parë në radhët e skuadrës së Keciorengucu do të jetë edhe sulmuesi nga Kosova, Arb Manaj i cili po kalon në formë jetësor, ku në ndeshjen e kaluar shënoi dy gola dhe dhuroi dy asiste.

Tashmë, skuadra e Keciorengucu ka publikuar edheformacioni zyrtar për këtë sfidë.

Shpresojmë që Manaj të shkëlqej në këtë ndeshje duke shënuar ose asistur gol.

Image

 

Ngjarja paraprake

Komenti epik i Ermalit

Ngjarja e ardhëshme

Në qendrën më të madhe të votimit në veri të Mitrovicës nuk respektohet distanca

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian