Arabella i heq të gjitha, pozon e zhveshur

Ylli i Love Island, Arabella Chi ka treguar trupin e saj të zhveshur në disa foto që i ka postuar në Instagram 

Ajo dje ka festuar ditëlindjen e saj në Anguilla.

Arabella Chi është zhveshur e tëra për ditëlindje teksa ka treguar trupin e saj seksi në disa fotografi që ka postuar në Instagram, ku ajo mbushi 31 vjet.

Image

Arabella Chi

Modelja është zhveshur tërësisht dhe ato foto ajo i ka shpërndarë në Instagram para 668 mijë ndjekësve të saj.

Ish garuesja e Love Island ka treguar asetet e saj dhe ka shfaqur një formë të mirë, duke paralajmëruar kështu një vit të nxehtë me foto tepër provokative. 

Image

Arabella Chi

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Orgez Bunjaku braktisë Zvicrën për të luajtur për Kosovën

Story i radhës

Ukraina thotë se ka rikthyer kontrollin e Makarivit

Të fundit nga