Apel për ndihmë, të ndihmojmë Luljetën nga Shkupi

Ta ndihmojmë motrën tonë Lulen❤

Luljeta Ademi, ka nevojë urgjente për trajtim mjeksor. Ajo vuan nga Osteomioliti kronik. Luljetës ka filluar ti kalbet këmba.Kurimi i saj është i mundur vetëm jashtë shtetit. Kostoja është e lartë dhe e papërballueshme për të si nënë vetme që jeton me qira dhe lufton sëmundjen.

NUMRI I XHIRO LLOGARISË: 270700028143044HALKBANK

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ganiu për 1 Majin: Ju punëtorë jeni forca e shoqërisë

Story i radhës

Everton triumfon ndaj Chelseat

Të fundit nga

Duka uron Flamurtarin

Flamurtari i Vlorës feston sot 100-vjetorin e krijimit të klubit. Të shumta kanë qenë urimet për