Anxhelina shfaqet plot stil në rrjete sociale

Anxhelina Hadërgjonaj së fundmi është rikthyer në muzikë.

Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadergjonaj, është mjaft e njohur për linjat trupore që posedon.

Ajo paraqitet mjaft me stil në Instagram, ku në një fotografi të fundit shihet e veshur me një set ngjyrë të kaltër mjaft interesant me të cilin mori vëmendjen e ndjekësve.

Së fundi ajo ka bërë rikthimin e saj në muzikë me një këngë në gjuhën angleze e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku.

Projekti i fundit muzikor nga Anxhelina titullohet “Run For” dhe mund ta dëgjoni përmes link-ut më poshtë.

Ngjarja paraprake

Të martën dihet nëse Valon Berisha do të luajë apo jo kundër Spanjës

Ngjarja e ardhëshme

Turistë me certifikate digjitale/ Greqia dhe Serbia diskutojnë marrëveshjen, njihen edhe vaksinat ruse e kineze

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian