Anxhelina rikthehet me këngën ‘Precious’

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka kohë që u ka munguar ndjekësve të saj, sa u përket projekteve muzikore.

Por, për gjithë ata që e duan muzikën e saj, ajo ka lansuar këngën e re, të titulluar ‘Precious’.

Kënga u këndua në gjuhën angleze dhe menjëherë pas publikimit ka nisur të pëlqehet nga publiku.

‘Precious’ u finalizua edhe me klip.

Ngjarja paraprake

Gjykata austriake e shpalli antikushtetues ndalimin e shamive në shkollat fillore

Ngjarja e ardhëshme

48 farmacistë për një vend pune në QKUK

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian