Anulohet seriali i “Disney” ku do të aktronte Rita Ora

Gëzimi i saj nuk zgjati shumë.

Disa ditë më parë këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Rita Ora ka ndarë me fansat e saj një lajm të rëndësishëm rreth karrierës së saj. Ajo u bë zyrtarisht pjesë e kastit të një versioni të ri serialesh,” E bukura dhe Bisha” nga Disney Plus.

Rita e ndau këtë lajm me anë të një postimi në rrjetin e saj social, Instagram duke u shprehur mjaft e gëzuar që më në fund mund t’ ia tregonte këtë detaj të gjithë ndjekësve të saj. Duke e konsideruar këtë arritje si ëndrra e saj më e madhe, Rita shprehet më tutje në postim:

“Nuk mund ta mbaj më këtë gjë një sekret! Jam tejet e emocionuar të jem pjesë e kastit të “E bukura dhe Bisha”! Më kujtohet kur isha fëmijë dhe shihja këtë film së bashku më familjen time më shumë se një herë dhe menjëherë u dashurova me muzikën dhe personazhet. Edhe në ëndrrat e mia më të çmendura, nuk mund ta kisha imagjinuar se do të bëhesha pjesë e një “përralle” të tillë.”– shprehet Rita.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ja si do të jetë moti nesër

Story i radhës

SHBA, 3.5 miliardë fonde të ngrira të Afganistanit për kompesimin e familjeve viktimave të 11 shtatorit

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish