Anita shumë e zonja edhe në kuzhinë, shikoni çfarë ka gatuar për familjen

Anita Muҫaj është emri i gazetares tejet të njohur .

Përveç me profesionin e saj, Anita u bë e njohur si gruaja e politikanit dhe kryeministrit aktuar, Ramush Haradinajt.

Anitën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se është tejet e zonja edhe në kuzhinë, e sot ka përgatitur pasta për familjen.

Image
Ngjarja paraprake

​Mourinho pasi skuadra e tij pësoi 3 gola për 12 minuta: Ky është futbolli

Ngjarja e ardhëshme

Rezultatet e javës së parë në Superligën e Kosovës në Volejboll

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian