Anglia kthehet në “normalitet”, vjazat e dehura kapen për flokësh

Britania e Madhe, ka hequr disa kufizime të Covid-19 pas vaksinimit masiv.

Njerëzit kanë qenë më të lirë të lëvizin dhe të argëtohen por, si duket liria nuk ka ndikuar pozitivisht tek gjithë njerëzit.

Në qytetin York në Britaninë e Madhe, një grup personash janë përfshirë në sherr.

Qytetarët kanë filmuar përleshjen mes 2 femrave, të cilat nën efektin e alkoolit kanë dhunuar njëra-tjetrën.

Njëra nga vajzat i tërhoqi flokët vajzës tjetër dhe e hodhi atë në tokë, ndërkohë që njerëzit ndodheshin aty, ata nuk ndërhynë për të ndarë këtë sherr mes vajzave.

Ngjarja paraprake

Emina Cunmulaj shijon jetën si një vajzë fshati

Ngjarja e ardhëshme

Tabaku: Njerëzit janë të lodhur nga kryeministri që nuk punon

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian