Angela Martini e zhveshur nga xhakuzi, provokon ndjekësit

Modelja shqiptare josh ndjekësit e zhveshur.

Angela Martini njihet si një ndër femrat më seksi shqiptare.

Në llogarinë e saj në Instagram ajo shpesh sjell fotografi ku shfaqet tejet provokuese teksa njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Si duket modelja dhe partneri i saj rumun kanë vendosur të relakësohen në ditët a para të vitit 2021 në mënyrën më të mirë.

Image
Image
Image

Modelja shpesh herë publikon pamje nga shëtitjet luksoze e partnerin e saj, me të cilat shfaq jetën luksoze që bën.

Ngjarja paraprake

Festat s’do të risin infektimet/ Brataj: Rastet e reja me Covid në rënie, nuk presim të rriten në janar

Ngjarja e ardhëshme

RMV/ Ende nuk dihet për dozat e vaksinave! Ja politikanët që janë deklaruar se do ta pranojnë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian