Andrra e Sinanit s’i paska lënë gjë mamasë së saj!

Partnerja e Sinan Hoxhës, Andrra, është kthyer në një personazh shumë të dashur për publikun dhe ndiqet mjaft në rrjete sociale, ku ndan momente të ndryshme të përditshmërisë së saj. Ajo përpiqet të jetë sa më aktive dhe postimi i fundit në InstaStory ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

Andrra ka publikuar një foto të së ëmës e cila feston ditëlindjen dhe ndjekësit s’i kanë besuar dot syve për ngjashmërinë e tyre të madhe.

Partnerja e Sinanit s’i ka lënë gjë mamasë së saj dhe mund ta shihni me sytë tuaj në këtë foto:

Image

Insta

Andrra dhe Sinani u bënë prindër për herë të dytë disa ditë më parë. Ato u bekuan me një djalë tjetër dhe familja është në qiellin e shtatë nga gëzimi. Lajmin e bukur për ardhjen e djalit e ndau vetë Andrra përmes një postimi në rrjete sociale.

Ngjarja paraprake

Bayern dhe Man. City përplasen në merkato, kërkojnë talentin francez

Ngjarja e ardhëshme

Dy rivalë të SHBA-së afrohen më shumë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian