Andi dhe Tea kërkojnë të kalojnë bashkë natën e ndërrimit të moteve

Dy prej protagonistëve më të dashur të emisionit “Përputhen”, janë Andi dhe Tea.

Para pak ditësh, dyshja kanë deklaruar se do të dalin në takim vetëm me njëri-tjetrin, teksa tani duken ende më të afërt.

Në puntantën e sontme, në prani të nënës së tij, Andi dhe Tea kërkuan leje që të kalojnë së bashku natën e Vitit të Ri.

 

Ata me shaka tregonin nëse do të kalonin festën në shtëpinë e Andit apo Teas, meqenëse jashtë nuk lejohet.

Ngjarja paraprake

Ambasada e SHBA: Në 2021 të forcojmë më tej miqësinë mes dy vendeve

Ngjarja e ardhëshme

Ballkani gjatë viteve të ardhshme është i rrezikuar nga tërmetet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian