Ancelotti: Faji është i imi, i kërkoj falje tifozëve të Real Madridit

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti e mori përsipër fajin për humbjen e sotme ndaj Barcelonës.

Skuadra e Barcelonës fitoi me rezultatin 0:4 ndaj Real Madridit, me golat e Aubameyang (x2), Araujo dhe Torres.

Ajo që ndodhi ishte faji im, u kërkoj falje fansave”, tha Ancelotti për mediat spanjolle.

Ne filluam me një mbrojtje me tre, por nuk funksionoi, nuk ishte natë nata jonë. Na vjen keq, ne kemi një avantazh dhe duhet të pushojmë dhe të përgatitemi mirë në dy javët e ardhshme dhe të kthehemi”, përfundoi ai.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Studimi: Fëmijët që kalojnë më shumë kohë në ekran shfaqin probleme mendore dhe të sjelljes

Story i radhës

Ambasada ruse ndizet me ngjyrat e flamurit të Ukrainës

Të fundit nga