Ancelotti “fajëson” La Liga-n

Carlo Ancelotti, trajneri i Real Madrid, ka analizuar barazimin e marrë në fushën e Villarreal-it. Këto kanë qenë deklaratat e bëra nga tekniku pas ndeshjes për Movistar:

“Kemi qenë pak të pafat: kemi goditur dy herë traversën dhe ka patur pritje shumë të bukura nga ana e portierit kundërshtar. Kthimi i Bale në fushë pas pothuajse gjashtë muajsh?

Ka luajtur mirë, i kemi kërkuar disa gjëra që i ka bërë mirë, veçanërisht në pjesën e dytë.

“Ka patur disa raste, por ka qenë i pafat. Situata në kampionat? La Liga është gjithmonë e komplikuar, është kështu për të gjithë”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

​31 të vdekur për 24 orë në Maqedoninë Veriore

Story i radhës

Mikela i tregon për surprizën, Erioni largohet i tmerruar nga emisioni

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish