Ana provokon me veshjen sportive, josh me të pasmet e formësuara

Modelja e njohur ka provokuar ndjekësit e saj.

Ana Cheri komentohet mjaft shumë për postimet provokuese të cilat ajo publikon në rrjete sociale

Modelja është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe mbledh më shumë se 12 milionë ndjekës.

Së fundmi ajo ka shfaqur barkun dhe të pasmet e formësuara përmes një paraqitje në Instastory.

Ana erdhi me veshje të ngushtë e cila i zbulonte gjoksin e bujshëm asaj

Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Gabon Real Madrid, barazon me Real Sociedadin

Ngjarja e ardhëshme

Racizmin ndaj tij, politikani me ngjyrë e shndërron në moton kryesore të zgjedhjeve në Gjermani

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian