Ana provokon me imazhin e ri, bikinit e vogla mezi i mbulojnë pjesët intime

Ana Cheri ka sjellur imazhin e ri në Instagram.

Ana Cheri, tashmë dihet se është një nga emrat shumë të komentuar të mediave rozë.

Ana është mjaft aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme në të cilat shfaqet atraktive duke joshur publikun.

Së fundmi ajo ka kujtuar kohën kur ishte në Maldives, duke treguar se sa shumë ishte kënaqur atje.

Në imazh Ana Cheri shihet e veshur me bikini të vogla që duken të jenë mjaft të ngushta për modelen duke i ekspozuar thuajse edhe pjesët intime asaj.

Ngjarja paraprake

“Duan të largohen”/ Anketa: Rritet papunësia dhe pesimizmi tek të rinjtë në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

Raul Jimenez u dërgua me urgjencë në spital, pas përplasjes me David Luizin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian