Ana provokon e veshur me fustanin transparent

Ana ka pozuar joshëse.

Ana Cheri është aktive me publikimin e imazheve të reja në Instagram.

Të shpeshta janë rastet kur pozon me bikini e ndodh që sjell edhe imazhe nudo.

Në imazhin e fundit të postuar ajo shihet e veshur me një fustan transparent i cili e bën të duket tejet provokuese derisa po i shijon rrezet e diellit.

“Gati për tu puthur me diellin”, ka shkruar ajo pranë postimit ku shihet se po e shijon në maksimum pamjen.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ready to be Sun Kissed 💛

A post shared by AnaCherí (@anacheri) on

Ngjarja paraprake

Interi merr vendimin përfundimtar për Sensin

Ngjarja e ardhëshme

Danimarka fiton derbin nordik, barazim spektakolar mes Turqisë dhe Kroacisë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian