Ana ia thotë troç Beratit: Ti je gay zemra ime…/ Kundërpërgjigjet djali: Më fto një natë dhe…

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Berati, kishte shprehur të gjithë mbështetjen e tij për Shqipen.

Teksa kishte postuar një foto ku shfaqej bashkë me të, djali kishte shkruar se “mbretëreshat nuk kanë vend tek hienat”. Në studio ai e shpjegoi këtë postim duke thënë se Shqipja nuk është e vetmja që ka bullizuar, pasi këtë veprim e ka bërë edhe personazhe të tjerë, duke përmendur emrin e Anës. Pikërisht kjo e fundit e akuzoi djalin si një njeri “dyfytyrësh”, duke pretenduar se ka prova që ai është gay. Ndërkohë edhe Berati tha se ka prova kundra Anës, por vajza u kundërpërgjigj duke thënë se kurrë nuk ka shkuar me një femër, por pranoi se nuk është e virgjër dhe gjatë jetës së saj ka pasur marrëdhënie me meshkuj.

Ana: Ti je më shumë se bi zemra ime, këtë ta vërtetoj me shumë gjëra. I bie që je gay.

Berati: Më fto një natë dhe të ta vërtetojë. Nuk është faji im thjesht më pëlqen Shqipja.

Ana: Unë nuk jam e virgjër, kam pasur marrëdhënie, çfarë do të thotë kjo. Unë do të sjell fakte.

Ngjarja paraprake

Revista amerikane: Trump po merr kredi për përfundimin e luftës në Kosovë që përfundoi në 1999

Ngjarja e ardhëshme

Hoxha: Bujqësisë nuk do t’i shkurtohen mjetet, sepse duhet të realizohen projektet kapitale

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian