Ana Cheri ngacmon imagjinatën e ndjekësve duke theksuar të pasmet

Modelja e njohur ka joshur ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Modelja e njohur Ana Cheri ka provokuar ndjekësit e Instagramit sërish.

Ana nuk lë që fansat e saj të mërziten pa praninë e saj, duke qenë aktive në këtë rrjet social ku edhe ndan me ta imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundmi Ana solli disa fotografi ku shihej e veshur me rroba banje të cilat ishin mjaft të vogla dhe thuajse i zbuluan edhe pjesët intime asaj.

Ngjarja paraprake

Real Madrid interesohet për mbrojtësin e Tottenhamit

Ngjarja e ardhëshme

Autoritetet në Nepal lusin alpinistët t’ua dorëzojnë bombolat e zbrazëta të oksigjenit – shpresojnë t’i rimbushin për t’i shpëtuar pacientët me COVID-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian