Amelia, e zhveshur shtrihet në shkëmbinjë

Vajza 19 vjeqare e Lisa Rinna dhe Harry Hamlin kanë pozuar me bikine në Insta Storie të enjten.

Amelia e cila ka hyrë në fushën e modelimit në faqen kyesore ka postuar një album të quajtuar Flaëless Nu Razor.

Disa orë pas postimeve të saj, i dashuri i saj i ri Scott Disick është parë duke diskutuar marrëdhënien e ish me ish të dashurën Kourtney Kardashian.

Ajo kishte veshur bikine të zeza derisa ishte shtrirë në shkëmbinj./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Çavuşoğlu takon homologun iranian Zarif

Ngjarja e ardhëshme

Eksplozivi në makinën e prokurorit, ja çfarë dyshimesh ka policia: Ku u mor lënda plasëse…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian