Ambasadori amerikan në Turqi: Shpresojmë që problemi S-400 të zgjidhet

Ngjarja paraprake

OKB: Situata humanitare në veri të Etiopisë është e tmerrshme

Ngjarja e ardhëshme

Metoda më e thjeshtë dhe efektive për të zhbllokuar piletën e dushit nga të gjitha papastërtitë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian