Amazon nënshkruan kontratë me Pogban, vitin tjetër shfaqet premiera e ‘The Pogmentary’

Amazon nënshkruan kontratë me Pogban.

Kompania amerikane ‘Amazon’ ka nënshkruar kontratë me futbollistin francez Paul Pogba.

Për herë të parë do të realizohet një dokumentar që i kushtohet jetës së mesfushorit të Manchester United.

Dokumentari është titulluar ‘The Pogmentary’ dhe premiera do të shfaqet në vitin 2022.

Ngjarja paraprake

MASH: Të publikuara shpalljet për autorë dhe ilustrime të materialeve për mësim, vazhdojmë të punojmë me përkushtim për reformat në arsim

Ngjarja e ardhëshme

“Dashuria në distancë”, Adriana ndan momente të bukura me Keith

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian